zwrot za jedzenie na wynos

W czasach pandemii, gdy lockdown spowodował zamknięcie restauracji, zamawianie posiłków na wynos zyskało na popularności. A czy Ty korzystasz z dogodnej opcji jedzenia na wynos ze zwrotem za zakupy? Słyszałeś o bankowej opcji TurboKARTA?

Branża gastronomiczna przeżywa trudny czas, z racji obostrzeń, które wprowadził rząd. Dlatego oferta „na wynos” jest dla barów, restauracji i kawiarni jedyną dziś szansą na przetrwanie bez zamykania biznesu. To bitwa o jakikolwiek kapitał. Nie zapominajmy o tym, że gastronomia to dość specyficzna branża, która zazwyczaj nie ma takich rezerw finansowych, by po zamknięciu lokalu dla klientów po prostu przetrwać. Więc tak ważne jest w tym przypadku wsparcie konsumentów, którzy zamawiając jedzenie na wynos, pomagają swoim ulubionym lokalom utrzymać się na rynku.

Jednak zamawianie na wynos stało się popularne jeszcze przed pandemią, z racji wygody i ciekawej formy zaoszczędzenia. Pustki w lodówce? Nie ma problemu, wystarczy telefon lub zamówienie online i po niedługim czasie pracownik lokalu przynosi nam wybrane danie. Wygodne i praktyczne. Mało kto jednak wie, że kupując jedzenie na wynos, możesz otrzymać zwrot za zakupy. Santander Consumer Bank – Bank od kredytów proponuje w tej kwestii TurboKARTĘ. Jak ją otrzymać i jakie daje korzyści?

O karcie pełnej zysków

Lubisz oszczędzać? Albo inaczej – nie lubisz wydawać więcej, niż musisz? Jeśli tak, to TurboKARTA jest doskonałym rozwiązaniem. By ją otrzymać, należy wypełnić i wysłać formularz na stronie internetowej. Doradca z banku oddzwoni, a potem zostanie nam już tylko przyjść do oddziału i odebrać kartę lub też karta zostanie wysłana na adres korespondencyjny, a odrębną przesyłką przyjdzie numer PIN. Czyli szybko, łatwo i wygodnie. Tak samo, jak z zamawianiem jedzenia. Ze względów bezpieczeństwa karta oczywiście będzie nieaktywna. Można ją uaktywnić w Bankowości Internetowej lub aplikacji mobilnej, można to również zrobić telefonicznie.

Polecane  Na czym polega preautoryzacja karty płatniczej?

Płacąc kartą otrzymasz 5% zwrotu w samodzielnych myjniach samochodowych, 1% zwrotu za paliwo i inne zakupy na stacjach paliw, a przede wszystkim 3% zwrotu za jedzenie zamawiane w restauracjach, pubach, kawiarniach i fast foodach. Również online! W ciągu roku możesz zyskać nawet do 360 zł.

Wiele osób zastanawia się, czy płacenie kartą przy zamówieniach w internecie jest bezpieczne. Jest! Bezpieczeństwo płatności to jeden z priorytetów banku. Dlatego wszystkie karty kredy-towe Visa mają bezpłatne zabezpieczenie 3D Secure, co w praktyce oznacza, że w trakcie transakcji w sklepach z usługą 3D Secure odbywa się dodatkowa weryfikacja właściciela za pomocą specjalnych kodów przesyłanych SMS-em.

Miłośnicy dodatkowych oszczędności uwielbiają tego typu rozwiązania. Moim zdaniem na-prawdę warto z nich korzystać, bo nic się nie straci. Można tylko zyskać, więc co szkodzi spróbować?